Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika

3:3p( )

( 2:2 )

Statistiky zápasu

Branky:
1. minuta - 0:1 P. Slezák
36. minuta - 1:2 M. Šedina
80. minuta - 3:3 L. Kindl

Sestavy

SK Třebechovice
A. Špicar - D. Junek , P. Slezák , D. Petřík , V. Karásek - M. Šedina , D. Horák , L. Myšík , K. Jánský - J. Štorek , M. Petřík
střídající : L. Kindl , F. Petera , F. Nentvich

Již od první minuty se náš tým dostal do vedení po Kikinově dobře kopnutém rohu,kde si naběhl na míč Patrik a zavěsil.Jasnou ruku ve vápně domácího týmu poté neodpískal rozhodčí a z následné akce u nás souboj o míč ohodnotil penaltou proti nám,ale Adam ji lapil.Do vedení jsme šli po Markově zakončení,kterému do uličky prostrčil míč Dan.Vedení nevydrželo dlouho a domácí vyrovnali na poločasových 2:2.
Dramatická druhá půle přinesla nejprve branku Předměřicím a o zasloužené vyrovnání se po Jindrově narážce postaral Lukáš.
O druhý bod se bojovalo v penaltovém rozstřelu,který jsme prohráli 4:3,ale bod z horké půdy v Předměřicích je zlatý a hlavně po výborné hře všech kluků si ho zasloužíme.