Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika

Statistiky zápasu

1:0 - Sehnal Zdeněk 2:0 - Král Marek 3:0 - Dědeček Dominik

Sestavy

SK Třebechovice

1. poločas: Cejnar - Nentvich, Karásek, Krejčí, Petřík D. - Gonos, Bíl, Lochman, Král - Sehnal, Krejcar 2. poločas: Kvapil - Gonos, Karásek, Krejčí, Petřík D. - Věříš, Bíl, Lochman, Král - Dědeček, Hájek

V utkání s celkem z B třídy jsme od začátku byly aktivnějším týmem. Více jsme drželi balón na svých kopačkách, soupeře jsme do větších šanci nepouštěli. Naopak dopředu jsme stále více hrozili a gól na sebe nenechal dlouho čekat. Po průniku Nentvicha se objevil sám před brankářem Sehnal a nezaváhal - 1:0. A po střele Krále z hranice velkého vápna jsme se radovali podruhé. Tímto výsledkem první poločas skončil. Do druhého dějství jsme rovněž vstoupili dobře. Zaváhání soupeřovy obrany, potrestal střelou z dálky Dědeček - 3:0. Poté však i soupeř začal "zlobit" a po našich chybách v rozmezí dvou minut snížil na 3:2. Ve zbytku utkání jsme se hnali za zvýšením hubeného náskoku, avšak spousta našich šancí či nadějných akcí neskončilo brankou.