1:9 (0:5)

27. 4. 2019
mistrovský
venku

branky SK : 9.  vlastní  14.  Sehnal Zdeněk  23.  Dědeček Dominik  33.  Krejcar Jan  44.  Dědeček Dominik  49.  Želízko Jan  56.  Sehnal Zdeněk  79.  Lochman Adam  88.  Lochman Adam
karty SK: 36. Vích Michal  45. Dědeček Dominik
sestava SK : V. Cejnar - D. Vích , R. Bíl (70. V. Jandera), J. Želízko (68. J. Voltr), M. Bíl - M. Věříš , Z. Kouba (62. A. Lochman), M. Vích , J. Krejcar (46. K. Morávek) - D. Dědeček , Z. Sehnal (56. L. Patka)
střídající : V. Jandera , Š. Kouba , J. Voltr , L. Patka , K. Morávek , A. Lochman
komentář: Bil Karel, vedoucí mužstva (hosté): V tomto utkání jsme byli jednoznačně lepším týmem a po poločase 5:0 jsme ve druhé půli přidali další 4 góly a výsledek 1:9 hovoří za vše.Děkuji našim hochům za pŕedvedený výkon.Pro upřesnění střelci našeho mužstva:2x Dědeček,2x Sehnal,2x Lochman A.,Krejcar J.,Želízko a vlastní.