6:1 (5:0)

11/9/2019
mistrovský
doma

branky SK :   Prášil Ondřej    Petřík Miroslav    Petřík Miroslav    Petřík Miroslav
karty SK:
sestava SK :
komentář: Góly:Petřík 3,Petrikovič 2,Prášil.
Již v 1.minutě jsme otevřeli skóre a tím jsme dali utkání směr.Hrálo se převážně před brankou hostí a po devíti minutách bylo již 3:0.Kluci hráli v pohybu s velkým množstvím pěkných akcí.Poločas nakonec skončil 5:0.
Do druhého poločasu namísto toho,aby si kluci v klidu zahráli fotbal přestali hrát po stranách,všichni se tlačili vpřed a začali tahat míče.Hosté zabednili velké vápno a jen těžko jsme se přes hostující val prosazovali.Po naší brance na 6:0 se ukázal i soupeř a snížil na konečných 6:1.

Celá podzimní část se dá hodnotit jako úspěšná a po kvalitní zimní přestávce může být ještě lépe.Bylo tam několik kolizí s dorostem,kdy hráči museli dát přednost starší kategorii,mnoho nemocí,ale i tak jsme odehráli podzim slušně.Klukům za výkony a přístup děkujeme.