Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
AM Gnol 1.A třída dospělých:
20. 4. 2021 - Klub

Rozhovor s trenérem A-týmu Václavem Kotalem ml.

Máme za sebou neúplnou podzimní část před přerušením soutěže. Jak bys zhodnotil účinkování týmu.


Bohužel, pozitiv moc nebylo. Tým jsem přebral s 0b na kontě a ve třech zápasech pod mým vedením se nám nepodařilo ani skórovat. Vzhledem k okolnostem jsme bojovali sami se sebou a svými problémy. Už ale zápas s Jaroměří ukázal určitou naději, ale zároveň bylo zřejmé, že nás čeká hodně práce. Poté přišla nucená pauza.

Jak hodnotíš kvalitu soutěže a týmů působících v I. A třídě.

Jelikož jsem měl možnost si v této sezoně ještě stejnou soutěž zahrát, mám pohled nejen z lavičky. Hraje ji spousta hráčů, kteří ji převyšují a pár týmů by se myslím neztratilo o soutěž výše. S týmy zhruba od 10. místa bychom ale měli býti schopni se rovnat.

Kde vidíš slabá místa našeho týmu a dokážeš si představit mužstvo adekvátně posílit?

Nejvíce mi vadilo to, že jsme museli stavět hráče na pozice, které jim nejsou vlastní. Takže určitě úzký a nevyvážený kádr. Tím se dostáváme k posílení. Hlavně bych si přál, aby se uzdravili hráči, kteří laborují s problémy, protože jsem realista a je mi jasné, že posily v této nejisté době přivádět je velice složité.

Co vidíš po krátké štaci v Třebechovicích pozitivně?

Spoustu věcí. Kluci velice rychle pochopili, že i na této úrovni se dá fotbal dělat kvalitně, musejí mu ovšem obětovat daleko více úsilí. Zdravé jádro týmu ukázalo, že jim na zdejším fotbale záleží a začalo pracovat velice dobře. Líbí se mi, že klub sází především na své odchovance, což samozřejmě může mít svůj limit. Těším se na práci s mladými kluky z dorostu, kteří dodají týmu potřebnou dravost. Nemohu zapomenout na nadstandartní zázemí klubu, přínosnou spolupráci s dorostem a také na fajn lidi, kteří se točí okolo zdejšího fotbalu.

Tvoje přání na závěr.

Je jasné. Zdraví pro všechny. Opět moct trénovat, dostat tým do formy, začít hrát zápasy, mít radost ze hry, samozřejme začít sbírat body a hrát fotbal, na který budeme hrdí. Posedět po zápase na zahrádce. Začít prostě normálně sportovat a žít.

Něco o tobě.

Odchovanec FCHK, zahrál jsem si jen za B tým. Nejradši jsem to měl v Náchodě, kde jsem si zahrál ČFL. Po sestupu do divize mě fotbal přestal bavit a ve 24letech jsem s ním přestal. Až po 8 letech mi hraní začalo chybět, tak jsem začal v Lokomotivě HK. Zde jsem vedl tým pár zápasů jako hrající trenér. To mi ale nevyhovovalo, tak jsem pokračoval pouze jako hráč. Po několika zraněních jsem dospěl k tomu, že už budu pouze trénovat a proto jsem v září přijal nabídku Třebechovic a doufám, že se nám společnými silami podaří místní fotbal zvednout.

Klub
10. 9. 2022 - 09:47
Brigáda
28.9.2022 se koná na fotbalovém hřišti brigáda. Bude se natírat pletivo za brankou.
15. 3. 2022 - 17:36
Pojď hrát fotbal
Pokud máš zájem hrát fotbal,zavolej na tel. číslo 736651595 Miroslav Pavelka
9. 3. 2022 - 15:54
Změna místa mistrovského utkání
Mistrovské utkání A-týmu
12.3.2022 UMT Slavia 14.00 hod. proti Trutnovu B

Mistrovské utkání dorostu
13.3.2022 UMT Slavia 10.00 hod. proti FC Nový HK
19. 10. 2021 - Klub

Metodická videa

24. 7. 2021 - A tým

Áčko slaví postup v poháru

5. 7. 2021 - Klub

Kapitán se loučí

21. 5. 2021 - Klub

Pohár AGRO CS rozlosován