Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
AM Gnol 1.A třída dospělých:

Informace o náboru mládeže

Naším cílem je rozvíjet děti nejen v oblasti sportu a fotbalu, ale i jako osobnosti. Chceme, aby mladí fotbalisté našli radost v pohybu, zdravé rivalitě a lásku ke sportu. Snažíme se podporovat každé dítě v jeho zájmech, ať už má ambice stát se profesionálním hráčem, hrát si s přáteli, nebo se nakonec rozhodne pro jiný sport.

V případě zájmu si fotbal u nás vyzkoušet, vyplňte kontaktní formulář níže nebo volejte Miroslavu Pavelkovi na číslo 736 651 595. Příjímáme hráče všech věkových kategoií. První měsíc mohou děti hrát jen na zkoušku bez přihlášení do oddílu, aby měli čas zjistit, zda jim to vyhovuje.

Doporučení k výbavě pro nově příchozí:

  1. Míč - mladší přípravka a minipřípravka (cca 9let a mladší) hrají s míčem velikosti 3, starší přípravka a mladší žáci (cca mladší 13 let) s velikostí 4, od starších žáků hrají s míčem velikosti 5. Nepořizujete zbytečně větší, případně se před koupí zeptejte trenéra!
  2. Kopačky - maximálně o půl čísla větší. V minipřípravce pořizujte raději na suchý zip, pokud si dítě neumí dobře zavázat tkaničky. Pro začátky stačí nejlevnější z Decathlonu.
  3. Chrániče holení- povinné pro soutěžní utkání, ale hodí se i pro trénink. Doporučujeme vzít rovnou s chráničem kotníku.

Aktuální informace k dění okolo mládeže můžete sledovat na naší stránce http://www.facebook.com/SKTrebe.Mladez.