Moravec (Petřík M.)

Sestavy

SK Třebechovice
Kvapil-Junek,Slezák,Petřík,Karásek-Šedina,Horák,Kindl,Petera-Štorek,Petřík. Střídající:Jánský,Moravec,Boukal,Ježek.

Utkání začalo tlakem domácích,kdy jsme občas rychlým protiútokem zahrozili.Jeden takový po úniku Máry proměnil Míra a tím jsme malinko tlak domácích utlumili,přesto to byl Chlumec,který diktoval tempo hry a během pěti minut otočil stav na poločasových 2:1.

Druhý poločas byl zpočátku vyrovnaný,ale někdy od 70 minuty jsme domácí tým sevřeli a naše šance se hromadili,až 8 minut před koncem po Mírově centru s přehledem umístěnou střelou vyrovnal Jindra.Za dvě minuty opět po Mírově centru skóroval Šimon.

Stínem utkání bylo zranění Patrika,kdy byl v rychlosti faulován a to ani hráč domácích nebyl oceněn kartou.Patrikovi přejeme co nejrychlejší uzdravení ramene.

Utkání bylo hodně náročné,ale ta radost z vítězství stojí zato.Kluci super!!!