SK Třebechovice

Baxter-Petera,Nentvich,Joška,Kindl-Horák,Ježek,Karásek,Havlíček-Štorek,Petřík.
Škoda,Kubec.

Proti nám se postavil soupeř, který v minulém kole porazil Týniště 8:0.

Skóre otevřel Dan z levé strany, ale za dvě minuty po obrovském kiksu jsme dostali gól. Jenže kluci měli navrch a po čtyřech minutách Dan nacentroval a Míra se hlavou nemýlil,tak jsme znovu vedli. Ve 37.minutě zahrávalo Vrchlabí trestný kop kdy míč Rony vyrazil před sebe a soupeř využil nabídku na srovnání. S výsledkem jsme se nesmířili a kopala se penalta po faulu na Dana, míč si vzal Vojta a s přehledem proměnil, takže poločas vyšel lépe nám s výsledkem 3:2.

Ve druhém poločase byla naše dominance větší a skóre se měnilo po Danově přihrávce Mírovi, který se nemýlil 4.2.

Ránu jistotu uštědřil Dan po odebrání míče a úniku směrem k soupeřově brance 5:2.

Dnes to byl vynikající výkon našich hráčů za což si zaslouží obrovské poděkování.