Karásek

Sestavy

SK Třebechovice
Baxter-Petera,Nentvich,Karásek,Škoda-Horák,Ježek,Havlíček,Joška-Krištof,Kindl.

Tak jako tradičně jsme odjížděli na odložené utkání v hodně okleštěné sestavě, ale alespoň v plném počtu jedenácti hráčů.

Domácí dobře kombinující tým začal utkání lépe a v 19´ minutě vedl již o dvě branky, jenže dvě minuty nato přihrál Fífa Kristiánovi, který přeloboval domácího brankáře a snížil tak na jednobrankové manko. Tak skončil první poločas a cíl našeho týmu byl neodjíždět z Vrchlabí s prázdnou.

V 60´ minutě rozhodčí odpískal penaltu ke které se postavil Vojta a utkání srovnal. V 71´ minutě kopal Kristián roh tak šikovně, že skončil v síti Vrchlabí a hned bylo veseleji, jenže po deseti minutách po obrovské hrubce jsme dostali vyrovnávací gól. Snaha obou týmů o vstřelení vítězné branky ovoce nepřinesla,proto remízové utkání pokračovalo penaltami ve kterých jsme si vedli lépe a zvítězili 4:2. Bereme tak z utkání 2 body.