71´ Baxter

Sestavy

SK Třebechovice

Baxter-Kindl,Nentvich,Kašpar(45´ Horák),Boukal(74´Škoda)-Fábera,Ježek,Krištof,Havlíček-Moravec(86´Kubec),Petřík.

Odložené utkání se hrálo v chladném počasí na dobře připraveném terénu a od začátku byl Dvůr lepší a zaslouženě se dostal do vedení. Jenomže z ojedinělé šance se po dorážce v soupeřově vápně trefil Jáchym a poločas skončil překvapivou remízou.

Druhý poločas byl z naší strany o mnoho lepší,dostali jsme se do několika šancí a jednou z takových byla špatná rozehrávka hostujícího hráče,kterou vystihl Dan a bylo 2:1. Dvůr po zaváhání našich hráčů srovnal,ale po pěkné akci našeho mužstva,kdy Kristián nacentroval na Dana opět měnil stav v náš prospěch. Jenže minutu poté Dvůr opět vyrovnal,ale kluci moc chtěli zvítězit a to se jim povedlo v 86.minutě,kdy po vynikajícím Kristiánově centru hlavičkou upravil Míra na konečných 4:3. Výhra je velmi cenná,ale je stále na čem pracovat.Za tři body všem děkujeme.