Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika

2:5

(1:2 )

Statistiky zápasu

10´ Ježek (penalta)
34´ Horák (Havlíček)
54´ Petřík(Horák)
62´ Moravec(Boukal)
76´ Horák (penalta)

Ž.K. 56´ Moravec

Sestavy

SK Třebechovice
Baxter-Kindl,Nentvich,Boukal-Horák,Ježek(46´Moravec),Joška,Fábera,Havlíček(74´Škoda)-Krištof,Petřík(76´Kubec).

Již v desáté minutě dostal náš tým do vedení z penalty Fífa po faulu na Jáchyma.Na 2:0 po Jáchymově centru zvýšil Dan a přicházely další šance, jenže i ty 100% neskončily v síti. Naopak domácí dobře kombinující tým snížil na rozdíl jedné branky.

Do druhého poločasu jsme vstoupili vlažně a Vrchlabí srovnalo stav. S remízou jsme se nechtěli smířit a po Danově centru Míra dobře umístěnou hlavičkou dal na 2:3. O osm minut později dorazil míč do sítě Šimon M. po Boukyho přihrávce ve vápně. Po faulu na Šimona F. se kopala již naše druhá penalta,kterou proměnil Dan. Za dnešní výkon patří všem uznání,kluci super.