Sestavy

SK Třebechovice

Baxter-Boukal,Nentvich,Kindl,Petera(46.Joška)-Horák,Fábera,Ježek,Havlíček(87.Kubec)-Moravec(Krištof),Krejza(81.Škoda)
Císař

Za krásného počasí k nám zavítal tradiční soupeř z Týniště a od samého začátku jsme se do něho zakousli a zahazovali jednu šanci za druhou. Z ojedinělé návštěvy u naší branky nafilmoval hráč hostí v 37.minutě pád a k údivu všech nezkušený rozhodčí odpískal penaltu. Poločas skončil překvapivě 0:1 .

Do druhého poločasu vstoupili kluci ještě více nabuzeni a z obrovského tlaku padla branka až v 70. minutě,kdy po Danově přihrávce zakončil Tom. O 6. minut později vstřelil první gól za Třebechovice Šimon F. ,když z velké blízkosti nechytatelnou ránou otočil stav v náš prospěch 2:1. Jistotu výhry dal v 88.minutě Martin po Danově přihrávce. Dnes to byl výkon, který se musel líbit všem. Kluci výborně!!!