Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika

4:0( )

( 1:0 )

Statistiky zápasu

Branky:
16. minuta - 1:0 L. Kindl
51. minuta - 2:0 M. Šedina
64. minuta - 3:0 P. Slezák
68. minuta - 4:0 M. Petřík

Žluté karty:
87. minuta - P. Slezák

Sestavy

SK Třebechovice

A. Špicar - V. Karásek , P. Slezák , D. Petřík , D. Junek - K. Jánský , D. Horák , L. Myšík , M. Šedina - M. Petřík , L. Kindl
střídající : M. Havránek , F. Nentvich , F. Petera , J. Štorek , O. Vrkoslav

Pod tíhou důležitosti utkání kluci začali v mači o sedmou příčku hodně nervózně a soupeř toho náležitě využil a zatlačil patnáct minut na naši polovinu.Z výletu na soupeřovu půlku vzešla Danova přihrávka Lukášovi K.a ten vstřelil důležitý gól.Od té chvíle jsme byli lepším týmem.
Do druhého poločasu jsme vlítli jak uragán a po Myšákově pasu využil rychlost Marek,který zvýšil na 2:0. Kikin zahrával roh na který si naběhl Patrik a bylo už 3:0.Na 4:0 zvýšil Míra po Kikinově přihrávce. Ve druhém poločase jsme na hřišti dominovali a spoustu šancí neproměnili.Za utkání patří všem šestnácti hráčům,kteří se dostali do hry velká pochvala za předvedený výkon.