Slezák (Horák)

Sestavy

SK Třebechovice

Kvapil-Petera(46.Jánský),Slezák,Petřík D.,Karásek-Šedina,Horák,Kindl,Ježek-Štorek(89.Havránek),Petřík M.

Utkání plné osobních soubojů poznamenané neuznaným gólem, který odmával pomezní z Týniště a hlavní rozhodčí Valihora mu uvěřil?! Tak tedy do šaten se o poločase šlo za nerozhodného stavu 0:0.

Doma jsme chtěli samozřejmě v derby zvítězit, ale Danův bratranec v dresu Týniště bodlem trefil od tyče síť a bylo to 0:1.Soupeř získával mírnou převahu, ale v 85. minutě kopal Dan roh na který si naběhl Patrik a bylo vyrovnáno. To nám v tu chvíli bylo málo a chtěli jsme přidat ještě jednu branku, ale to se již nepodařilo a tak utkání skončilo spravedlivou remízou. O druhém bodě do tabulky se rozhodovalo ze značky pokutového kopu, ale v této disciplíně byl soupeř o něco lepší a zvítězil 9:8. Za nás dal Slezák,Petřík M.,Kindl,Karásek,Jánský,Šedina,Horák,nedal Kvapil,Petřík D.