Třebechovické kluby: Fotbal Hokej Tenis Kuželky Kanoistika
AM Gnol 1.A třída dospělých:

BURDYCH OP mladší přípravky - 2021/2022

(3. kolo - Třebechovice), sobota 11. 9. 2021
SK Třebechovice p. O. - TJ Sokol Stěžery
4:8
(3. kolo - Třebechovice), sobota 11. 9. 2021
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Lhota pod Libčany
(3. kolo - Třebechovice), sobota 11. 9. 2021
SK Třebechovice p. O. - TJ Sokol Stěžery B
(4. kolo - Kunčice), sobota 18. 9. 2021
SK Bystřian Kunčice - SK Třebechovice p. O.
(4. kolo - Kunčice), sobota 18. 9. 2021
TJ Spartak Kosičky - SK Třebechovice p. O.
5:5
(5. kolo - Třebechovice), sobota 25. 9. 2021
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Hořiněves
7:3
(5. kolo - Třebechovice), sobota 25. 9. 2021
SK Třebechovice p. O. - SK Smiřice
4:3
(5. kolo - Třebechovice), sobota 25. 9. 2021
SK Třebechovice p. O. - TJ Sokol Malšovice
4:4
(6. kolo - Dohalice), neděle 3. 10. 2021
Dohalice/Cerekvice - SK Třebechovice p. O.
0:7
(6. kolo - Dohalice), neděle 3. 10. 2021
Dohalice/Cerekvice B - SK Třebechovice p. O.
(7. kolo - Třebechovice), sobota 9. 10. 2021
SK Třebechovice p. O. - FC Hradec Králové, a.s.
5:7
(7. kolo - Třebechovice), sobota 9. 10. 2021
SK Třebechovice p. O. - FC Hradec Králové, a.s. B
7:2
(10. kolo - Malšova Lhota), středa 13. 10. 2021
Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota - SK Třebechovice p. O.
(10. kolo - Malšova Lhota), středa 13. 10. 2021
Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota B - SK Třebechovice p. O.
(8. kolo - Roudnice), neděle 17. 10. 2021
Tělovýchovná jednota Sokol Lhota pod Libčany - SK Třebechovice p. O.
(8. kolo - Roudnice), neděle 17. 10. 2021
Kratonohy/Roudnice - SK Třebechovice p. O.
6:2
(9. kolo - Třebechovice), sobota 23. 10. 2021
SK Třebechovice p. O. - Předměřice/Lokomotiva HK
2:9
(9. kolo - Třebechovice), sobota 23. 10. 2021
SK Třebechovice p. O. - Fotbalový club Slavia Hradec Králové B
3:7
(1. kolo - Vysoká ODLOŽENO), sobota 6. 11. 2021
FK Vysoká nad Labem - SK Třebechovice p. O.
10:00
(1. kolo - Vysoká ODLOŽENO), sobota 6. 11. 2021
FK Vysoká nad Labem B - SK Třebechovice p. O.
10:45
(12. kolo - Třebechovice), neděle 10. 4. 2022
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota
2:5
(12. kolo - Třebechovice), neděle 10. 4. 2022
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota B
3:5
(13. kolo - Černilov), neděle 17. 4. 2022
FK Černilov - SK Třebechovice p. O.
10:00
(13. kolo - Černilov), neděle 17. 4. 2022
FK Černilov B - SK Třebechovice p. O.
10:45
(11. kolo - Malšovice), čtvrtek 21. 4. 2022
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota C
17:30
(11. kolo - Malšovice), čtvrtek 21. 4. 2022
SK Třebechovice p. O. - Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota D
18:15
(14. kolo - Třebechovice), neděle 24. 4. 2022
SK Třebechovice p. O. - FC Nový Hradec Králové
10:00
(14. kolo - Třebechovice), neděle 24. 4. 2022
SK Třebechovice p. O. - FC Hradec Králové, a.s. dívky
10:45
(15. kolo - Třebeš), neděle 8. 5. 2022
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš C - SK Třebechovice p. O.
09:00
(15. kolo - Třebeš), neděle 8. 5. 2022
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš dívky - SK Třebechovice p. O.
09:45
Mladší elevové
Další sezóny
15. 3. 2022 - 17:36
Pojď hrát fotbal
Pokud máš zájem hrát fotbal,zavolej na tel. číslo 736651595 Miroslav Pavelka
9. 3. 2022 - 15:54
Změna místa mistrovského utkání
Mistrovské utkání A-týmu
12.3.2022 UMT Slavia 14.00 hod. proti Trutnovu B

Mistrovské utkání dorostu
13.3.2022 UMT Slavia 10.00 hod. proti FC Nový HK
5. 5. 2021 - 16:15
Ukončení mistrovské sezony
4. 5. 2021 VV FAČR ukončil soutěžní ročník 2020/21 Na základě harmonogramu rozvolňování ze strany státních institucí, byl VV FAČR na svém úterním zasedání dne 4. 5. 2020 nucen schválit ukončení nedohraného soutěžního ročníku 2020/21.
19. 10. 2021 - Klub

Metodická videa

24. 7. 2021 - A tým

Áčko slaví postup v poháru

5. 7. 2021 - Klub

Kapitán se loučí

21. 5. 2021 - Klub

Pohár AGRO CS rozlosován